© 2019 by Marek Krawczyński. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Usługi Brukarskie

 

Katarzyna i Marek Krawczyńscy

+48 602 255 981

 
 
O firmie

Witamy na stronie internetowej naszej oferty brukarskiej. Nasza firma powstała 4 lata temu w oparciu o prowadzoną przez nas od ponad 20 lat Szkółkę Krzewów i Drzew Ozdobnych. Odpowiadając na zapotrzebowanie naszych klientów poszerzyliśmy zakres naszych usług.

Obecnie obsługujemy Urzędy Miast (chodniki, alejki parkowe, parkingi) dostarczając jednocześnie nasadzenia z naszej szkółki krzewów. Kompleksowo obsługujemy również klientów indywidualnych.

Zawsze służymy fachową poradą i chętnie zaprojektujemy Państwa podwórko, podjazd czy ścieżkę na gotowo. Wszystkim się zajmiemy włącznie z projektem Państwa ogrodu, jego nasadzeniami z naszej szkółki i  instalacją systemu nawadniającego.

Zapraszamy serdecznie do współpracy i kontaktu telefonicznego.

Oferta

Układanie kostki brukowej

i granitowej

 

Schody i tarasy

Podjazdy, scieżki, chodniki

Projektowanie ułożenia kostki

Utwardzanie terenu

Projektowanie

i zakładanie ogrodów

Usługi koparko-ładowarką

i koparką

Podbudowy i korytowanie

 
 

Galeria

Klienci

Nasze usługi brukarskie obejmują kompleksowe wykonanie chodników, alej, parkingów, dojazdów do posesji. Posiadając ciężki sprzęt (koparki, wywrotki, utwardzarki) oraz zespół profesjonalistów nie straszna nam żadna inwestycja. 

Realizujemy projekty indywidualnych klientów (włącznie z kompleksowym wykonaniem całego ogrodu) oraz pracujemy dla miast i gmin układając chodniki i parkingi a także zaopatrując je w nasadzenia z naszej Szkółki Krzewów i Drzew Ozdobnych.

Zapraszamy do zapoznania się również z naszą ofertą Krzewów i Drzew Ozdobnych:

 
 

Kontakt

Usługi Brukarskie

Katarzyna i Marek Krawczyńscy

Krzykosy 9

62-650 Kłodawa, woj. wielkopolskie

+48 602 255 981

Brukarstwo